Installatøren Oslo

Installatøren Oslo AS satser på trivsel og utvikling; hos oss er de ansatte i fokus! 

Installatøren Oslo AS er en innovativ elektrikerbedrift i stor utvikling. Våre ansatte er engasjerte og erfarne fagfolk, som alle er opptatt av at du som kunde skal få personlig oppfølging og det beste resultat. Vi utfører alle typer elektrisk arbeid, til både private og bedrifter. Hos oss er ingen jobb for liten og ingen jobb for stor. Spør oss gjerne om kontroll av el-anlegg, smarthusløsninger eller andre elektriske installasjoner. Vi lover å stille på alle oppdrag med engasjerte ansatte, god kvalitet og riktig pris. 

 For å sikre den riktige kontakten, ring oss på telefon 400 02 122.


Adresse
Skiveien 200, 1415 Oppegård
Tlf: 40 00 21 22
E-post: magnus@installatoren.as
E-Faktura: faktura.oslo@installatoren.as

Org nr: 985 885 443


Rolf Vidar Grønvoll Aaen

Daglig Leder

Mob: 957 03 774
E-post: rolf@installatoren.as

Magnus Haugen

Utviklings- og faglig leder

Mob: 488 94 241
E-post: magnus@installatoren.as

Stian Melby

Leder logistikk & HR støtte

Mob: 979 91 776
E-post: stian.melby@installatoren.as

Petter Svendsen

Kalkyle- og Teknisk

Mob: 917 12 192
E-post: petter.svendsen@installatoren.as

Morten Risnes

Prosjektleder

Mob: 466 80 876
E-post: morten.risnes@installatoren.as

Patrick Fernsjø Rennemo

Serviceleder

Mob: 979 91 778
E-post: patrick.rennemo@installatoren.as

Stian Tolfsen

Serviceleder

Mob: 450 05 154
E-post: stian.tolfsen@installatoren.as

Christian Aakervik

Lagersjef

Mob: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Aslak Amund Skum

Mellomleder

Mob: 979 91 780
E-post: aslak.skum@installatoren.as

Jon Henrik Johansen

Mellomleder

Mob: 979 91 790
E-post: jon.henrik@installatoren.as

Rafal Kosinski

Mellomleder

Mob: 939 57 332
E-post: rafal@installlatoren.as

Dominik Cierlik

Prosjektmontør

Mob: 966 92 480
E-post: dominik@installatoren.as

John Preben Bryn

Prosjektmontør

Mob: 907 80 328
E-post: john.bryhn@installatoren.as

Andrzej Janiszewski

Prosjektmontør

Mob: 968 16 896
E-post: andy@installatoren.as

Nicholas M. Moltzau

Montør

Mob: 906 71 957
E-post: nicholas@installatoren.as

David A. Schøyen

Montør

Mob: 979 91 781
E-post: david.schoyen@installatoren.as

Darius Jurevicius

Montør

Mob: 462 63 803
E-post: darius@installatoren.as

Gregorz Jastrowicz

Montør

Mob: 977 51 409
E-post: gregor@installatoren.as

Olav Torvetjønn

Montør

Mob: 979 91 786
E-post: olav.torvtjonn@installatoren.as

Nikolai Ryli Straume

Montør

Mob: 947 82 626
E-post: nikolai@installatoren.as

Tom Tretzka

Montør

Mob: 950 08 611
E-post: tom.tretzka@installatoren.as

Sven T. Gerner

Montør

Mob: 980 54 773
E-post: sven@installatoren.as

Robin Solli Plutte

Montør

Mob: 453 98 106
E-post: robin@installatoren.as

Bastian Berg Glenne

Montør

Mob: 413 42 560
E-post: bastian@installatoren.as

Joakim Skaslien

Montør

Mob: 416 61 512
E-post: joakim.skaslien@installatoren.as

Stian Fimland

Montør

Mob: 992 32 880
E-post: stian.fimland@installatoren.as

Snorre Hovding

Montør

Mob: 406 58 495
E-post: snorre.hovding@installatoren.as

Vidar Havdahl

Voksenlærling

Mob: 959 77 064
E-post: Vidar.havdahl@installatoren.as

Mathias Hov

Lærling

Mob: 986 27 900
E-post: mathias.hov@installatoren.as

Dennis Nygård

Lærling

Mob: 455 15 259
E-post: dennis@installatoren.as

Kevin Bergli

Lærling

Mob: 988 48 353
E-post: kevin@installatoren.as

Dennis Rix

Lærling

Mob: 480 01 548
E-post: dennis.rix@installatoren.as

Thorunn Johansen

Lærling

Mob: 941 61 573
E-post: thorunn@installatoren.as

Matias Rædergård

Lærling

Mob: 978 26 801
E-post: matias@installatoren.as

Magnus Abrahamsen

Lærling

Mob: 907 10 854
E-post: magnus.abrahamsen@installatoren.as

TOP