Installatøren Fredrikstad

Ditt naturlige valg av elektriker i Fredrikstad!

Installatøren Fredrikstad er en totalleverandør av elektriske tjenester. Vi tar på oss både private og offentlige oppdrag og har en godt etablert service avdeling.

Installatøren har kompetanse, samt lang erfaring med smarthusløsninger/KNX, være seg utførende eller prosjekterende.

Samtidig har vi en egen avdeling som sørger for Intern kontroller for både næringsliv og kommune.


Adresse Dikeveien 36, 1661 Rolvsøy Tlf: 40 00 21 22 E-post: post@installatoren.as E-Faktura: faktura@installatoren.as

Org nr: 912 645 177

Ansatte Fredrikstad

Per Tore Solberg

Leder varmepumpe/leverandører

Mobil: 414 09 162
E-post: per.tore@installatoren.as

Øyvind Pedersen

Aut. installatør

Mobil: 991 22 811
E-post: oyvind@installatoren.as

Petter Løken

Avd. leder Prosjekt

Mobil: 454 27 849
E-post: petter.loken@installatoren.as

Vidar Gulbrandsen

Ansvarlig Kalkyle

Mobil: 414 03 041
E-post: vidar.gulbrandsen@installatoren.as

Kristian Antonsen

Avd. Leder Service

Mobil: 977 01 699
E-post: kristian@installatoren.as

Madeleine Wick

I permisjon

Mobil: 957 86 723
E-post: madeleine@installatoren.as

Henrik Gunnarstorp

Rådgivende ingeniør

Mobil: 924 19 014
E-post: hg@installatoren.as

Thomas Arnesen

Prosjektleder

Mobil: 909 43 336
E-post: thomas@installatoren.as

Jan-Egil kristiansen

Prosjektleder

Mobil: 481 28 409
E-post:jan.egil@installatoren.as

Andreas Kristensen-Nilsen

Prosjektleder

Mobil: 959 78 651
E-post: andreas.nilsen@installatoren.as

Maciej Cwyk

Prosjektleder

Mobil: 903 67 038
E-post: maciej@installatoren.as

Trygve Myhre Kristoffersen

Ass. avdelingsleder prosjekt

Mobil: 416 70 747
E-post: trygve@installatoren.as

Arne Juliussen

Prosjektleder

Mobil: 468 42 390
E-post: arne@installatoren.as

Martin Haugland

Prosjektleder

Mobil: 979 78 024
E-post: martin@installatoren.as

Kristoffer Torp

Prosjektleder

Mobil: 975 28 467
E-post: kristoffer.torp@installatoren.as

Patrick Lindgren

Prosjektleder

Mobil: 905 37 203
E-post: patrick@installatoren.as

Zarian Kristiansen

Prosjektleder

Mobil: 977 66 068
E-post: zarian@installatoren.as

Martin Fagerås

Salgsleder tilvalg

Mobil: 900 27 143
E-post: martin.fageraas@installatoren.as

Morten Christensen Torp

Rådgivende ingeniør

Mobil: 932 54 561
E-post: morten.torp@installatoren.as

Petter Graham

Ass. avdelingsleder service

Mobil: 995 93 290
E-post: petter@installatoren.as

Sigfred Havdahl

Serviceleder

Mobil: 905 21 277
E-post: sigfred@installatoren.as

Stian Johnsen

Serviceleder

Mobil: 977 83 600
E-post: stian@installatoren.as

David Frydenlund

Aut. Installatør/Serviceleder

Mobil: 906 88 624
E-post: david@installatoren.as

Jan Daniel Stylo

Mellomleder

Mobil: 906 22 018
E-post: Jan.daniel.stylo@installatoren.as

Mads Falkenbo

Mellomleder

Mobil: 469 54 350
E-post: mads@installatoren.as

Thomas Alme

Mellomleder

Mobil: 483 05 760
E-post: tomas.alme@installatoren.as

Michal Konopa

Mellomleder

Mobil: 948 87 709
E-post: michal@installatoren.as

Petter Johansen

Mellomleder

Mobil: 903 69 571
E-post: petter.johansen@installatoren.as

Andrian Stratan

Mellomleder

Mobil: 925 62 209
E-post: post@installatoren.as

Eirik Tronrud

Mellomleder

Mobil: 988 03 179
E-post: eirik.tronrud@installatoren.as

Barzan Aziz

Basmontør

Mobil: 951 51 625
E-post: barzan@installatoren.as

Kenneth Kjølstad

Basmontør

Mobil: 971 49 733
E-post: post@installatoren.as

Henrik Olavesen

Basmontør

Mobil: 478 75 083
E-post: henrik.olavesen@installatoren.as

Theis Skovsø Nielsen

Servicemontør

Mobil: 405 25 652
E-post: theis@installatoren.as

Magnus Baltzersen

Servicemontør

Mobil: 976 03 653
E-post: magnus.olsen@installatoren.as

Hans Erik Skoglund

Servicemontør

Mobil: 920 37 128
E-post: hans.skoglund@installatoren.as

Marte Louise Myrrusten

Servicemontør

Mobil: 924 19 334 E-post: marte@installatoren.as

Thomas Waaler

Servicemontør

Mobil: 48210 047
E-post: thomas.waaler@installatoren.as

Anders Pedersen

Servicemontør/Varmepumper

Mobil: 950 11 052
E-post: anders.pedersen@installatoren.as

Geir Espendalen

Servicemontør

Mobil: 907 51 284
E-post: geir.espedalen@installatoren.as

Halvor Løwen Andersen

Servicemontør

Mobil: 906 28 160
E-post: halvor.andersen@installatoren.as

Markus Erichsen

Servicemontør

Mobil: 928 47 740
E-post: markus.erichsen@installatoren.as

John Ivar Larsen

Servicemontør

Mobil: 402 12 744
E-post: john.ivar.larsen@installatoren.as

Joakim Bruun Edvardsen

Servicemontør

Mobil: 907 00 854
E-post: joakim@installatoren.as

Martin Kristiansen

Servicemontør

Mobil: 413 55 200
E-post: martin.kristiansen@installatoren.as

Camilla Galborgen

Servicemontør/Varmepumper

Mobil: 957 99 448
E-post: camilla@installatoren.as

Petros Tsatalios Andersen

Servicemontør

Mobil: 900 99 687
E-post: petros@installatoren.as

Alexander Sannes

Servicemontør

Mobil: 941 41 988
E-post: alexander.sannes@installatoren.as

Nils Johan Johansen

Servicemontør

Mobil: 905 36 965
E-post: post@installatoren.as

Jonas Hansen

Servicemontør

Mobil: 975 43 638
E-post: post@installatoren.as

Eirik Arnesen

Servicemontør

Mobil: 958 04 166
E-post: eirik.arnesen@installatoren.as

Stian Berg Johansen

Servicemontør

Mobil: 475 08 700
E-post: stian.berg@installatoren.as

Alan Tomczak

Montør

Mobil: 411 89 304
E-post: alan.tomczak@installatoren.as

Semir Mehinovic

Montør

Mobil: 911 99 244
E-post: semir@installatoren.as

Michal Waskowicz

Montør

Mobil: 981 39 103
E-post: post@installatoren.as

Jon Atle Mathisen

Montør

Mobil: 915 44 069
E-post: jon.atle@installatoren.as

Dan Martin Kastbjerg

Montør

Mobil: 994 06 363
E-post: post@installatoren.as

Korab Haziri

Montør

Mobil: 922 93 863
E-post: korab@installatoren.as

Charlotte Unnestad

Montør

Mobil: 901 97 291
E-post: post@installatoren.as

Ali Jaha

Montør

Mobil: 472 00 193
E-post: post@installatoren.as

Thomasz Bielski

Montør

Mobil: 405 68 174
E-post: post@installatoren.as

Espen Simonsen

Montør

Mobil: 971 18 850
E-post: espen@installatoren.as

Marwan Timraz

Montør

Mobil: 943 93 629
E-post: post@installatoren.as

Nils Leivann

Tekniker/Internkontrollør

Mobil: 908 72 811
E-post: nils.leivann@installatoren.as

Per Øivind Klausen

Montør

Mobil: 465 17 119
E-post: post@installatoren.as

Mirsad Jaha

Montør

Mobil: 478 38 096
E-post: post@installatoren.as

Jo Vetle Oliversen

Montør

Mobil: 955 21 121
E-post: jo.vetle@installatoren.as

Knut Jørgen Kollerød

Montør

Mobil: 988 78 933
E-post: post@installatoren.as

Viktor Aleksander Rein

Montør

Mobil: 965 12 270
E-post: post@installatoren.as

Marius S. Grøndahl

Montør

Mobil: 970 93 075
E-post: post@installatoren.as

Anders Rene Lunner

Montør

Mobil: 482 80 178
E-post: post@installatoren.as

Sergiu Stratan

Montør

Mobil: 925 58 909
E-post: post@installatoren.as

Jesper Poppe

Ettermarkedsmontør

Mobil: 450 80 644
E-post: jesper@installatoren.as

Magnus Stenberg

Tavlemontør

Mobil: 988 24 347
E-post: post@installatoren.as

Sindre Bjelde Andersen

Montør

Mobil: 482 51 544
E-post: post@installatoren.as

Jørn Johansen

Montør

Mobil: 482 83 791
E-post: jorn.johansen@installatoren.as

Stian Eikenes

Montør

Mobil: 970 73 270
E-post: post@installatoren.as

Mahmoud Omer Mohammed

Montør

Mobil: 96 83 35 95
E-post: post@installatoren.as

Jo Bø

Montør

Mobil: 474 82 008
E-post: post@installatoren.as

Ole Kristian Kjelsås Nybøle

Montør

Martin Hammeren

Montør

Mobil: 404 50 201
E-post: post@installatoren.as

Dariuz Nowicki

Montør

Mobil: 404 50 201
E-post: post@installatoren.as

Gant Ghawpaluk

Montør

Mobil: 404 50 201
E-post: post@installatoren.as

Petru Diaciuc

Montør

Mobil: 404 50 201
E-post: post@installatoren.as

Henrik Sagen

Tekniker/Internkontrollør

Mobil: 905 28 020
E-post: henrik.sagen@installatoren.as

Andreas Lund Martinsen

Kalkyle / Forprosjekt

Mobil: 928 50 566
E-post: andreas-lund.martinsen@installatoren.as

Trygve Skøien

Lageransvarlig

Mobil: 913 20 628
E-post: trygve.skoien@installatoren.as

Aleksander Gulbrandsen

Hjelpemontør

Mobil: 917 61 679
E-post: post@installatoren.as

Adam Klimczak

Hjelpemontør

Mobil: 968 48 006
E-post: post@installatoren.as

Adrian Dinga

Hjelpemontør

Mobil: 915 47 060
E-post: post@installatoren.as

Vytautas Vaitkus

Hjelpemontør

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Jostein Kristiansen Johansen

Hjelpemontør

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Oleg Cojuhari

Hjelpemontør

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Mihajl Cosoi

Hjelpemontør

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Robert Warenczak

Hjelpemontør

Mobil: 412 12 696
E-post: robertwarenczak@gmail.com

Casey Harlan

Hjelpemontør

Mobil: 413 99 865
E-post: post@installatoren.as

Seyed Javid Hoseini

Trainee RIE

Mobil: +47 403 86 738
E-post: sjh@gmail.com

Oscar Løvheim

Lærling

Andreas Ekeberg Syversen

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Christoffer Eliassen

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Casper Nomell

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Emin Årseth

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Remi André Kristiansen

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Alush Minushi

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Joakim Karlsen

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Benjamin Utheim

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Henrik Gudmestad

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Marius Behrens

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Sebastian Alme

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Ahmed Sadiq

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Michael Urban Johnsen

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Sondre Waring

Lærling

Mobil: 976 49 563
E-post: post@installatoren.as

Saganthan Kandiah

Lærling

Mobil: 948 62 167
E-post: post@installatoren.as

Mats Eliassen

Lærling

Mobil: 902 89 779
E-post: post@installatoren.as

Simen René Karlsen

Lærling

Mobil: 472 20 174
E-post: post@installatoren.as

Jon Schelin

Lærling

Mobil: 472 20 174
E-post: post@installatoren.as

Stian Østerud

Lærling

Mobil: 472 20 174
E-post: post@installatoren.as

TOP