Installatøren Oslo

Installatøren Oslo AS satser på trivsel og utvikling; hos oss er de ansatte i fokus! 

Installatøren Oslo AS er en innovativ elektrikerbedrift i stor utvikling. Våre ansatte er engasjerte og erfarne fagfolk, som alle er opptatt av at du som kunde skal få personlig oppfølging og det beste resultat. Vi utfører alle typer elektrisk arbeid, til både private og bedrifter. Hos oss er ingen jobb for liten og ingen jobb for stor. Spør oss gjerne om kontroll av el-anlegg, smarthusløsninger eller andre elektriske installasjoner. Vi lover å stille på alle oppdrag med engasjerte ansatte, god kvalitet og riktig pris. 

 For å sikre den riktige kontakten, ring oss på telefon 400 02 122.


Adresse
Skiveien 200, 1415 Oppegård
Tlf: 40 00 21 22
E-post: magnus@installatoren.as
E-Faktura: faktura.oslo@installatoren.as

Org nr: 985 885 443


Rolf Vidar Grønvoll Aaen

Daglig Leder

Mob: 957 03 774
E-post: rolf@installatoren.as

Magnus Haugen

Utviklings- og faglig leder

Mob: 488 94 241
E-post: magnus@installatoren.as

Stian Melby

Avdelingsleder service

Mob: 979 91 776
E-post: stian.melby@installatoren.as

Øyvind Strønen

Serviceleder

Mob: 402 18 414
E-post: Oyvind.stronen@installatoren.as

Denis Chuprin

Prosjekt- og serviceingeniør

Mob: 462 60 047
E-post: denis@installatoren.as

Petter Svendsen

Kalkyle- og Teknisk

Mob: 917 12 192
E-post: petter.svendsen@installatoren.as

Morten Risnes

Prosjektleder

Mob: 466 80 876
E-post: morten.risnes@installatoren.ass

Aslak Amund Skum

Mellomleder

Mob: 979 91 780
E-post: aslak.skum@installatoren.as

Jon Henrik Johansen

Mellomleder

Mob: 979 91 790
E-post: jon.henrik@installatoren.as

Rafal Kosinski

Mellomleder

Mob: 939 57 332
E-post: rafal@installlatoren.as

Tommy Løkken Larsen

Mellomleder

Mob: 979 91 785
E-post: tommy.larsen@installatoren.as

David A. Schøyen

Montør

Mob: 979 91 781
E-post: david.schoyen@installatoren.as

Darius Jurevicius

Montør

Mob: 462 63 803
E-post: darius@installatoren.as

Henning Remmen

Montør

Mob: 979 91 775
E-post: henning.remmen@installatoren.as

Bastian Schiøll Sandsmark

Montør

Mob: 979 91 783
E-post: bastian@installatoren.as

Gregorz Jastrowicz

Montør

Mob: 977 51 409
E-post: gregor@installatoren.as

Olav Torvetjønn

Montør

Mob: 979 91 786
E-post: olav.torvtjonn@installatoren.as

Patrick Fernsjø Rennemo

Montør

Mob: 451 99 148
E-post: patrick.rennemo@installatoren.as

Nikolai Ryli Straume

Montør

Mob: 947 82 626
E-post: nikolai@installatoren.as

Tom Tretzka

Montør

Mob: 950 08 611
E-post: tom.tretzka@installatoren.as

Vidar Havdahl

Voksenlærling

Mob: 959 77 064
E-post: Vidar.havdahl@installatoren.as

Mathias Hov

Lærling

Mob: 986 27 900
E-post: mathias.hov@installatoren.as

Dennis Nygård

Lærling

Mob: 455 15 259
E-post: dennis@installatoren.as

TOP