Installatøren Fredrikstad

Ditt naturlige valg av elektriker i Fredrikstad!

Installatøren Fredrikstad er en totalleverandør av elektriske tjenester. Vi tar på oss både private og offentlige oppdrag og har en godt etablert service avdeling.

Installatøren har kompetanse, samt lang erfaring med smarthusløsninger/KNX, være seg utførende eller prosjekterende.

Samtidig har vi en egen avdeling som sørger for Intern kontroller for både næringsliv og kommune.


Adresse Dikeveien 36, 1661 Rolvsøy Tlf: 40 00 21 22 E-post: post@installatoren.as E-Faktura: faktura@installatoren.as

Org nr: 912 645 177

Ansatte Fredrikstad

Øyvind Pedersen

Aut. installatør

Mobil: 991 22 811
E-post: oyvind@installatoren.as

Vidar Gulbrandsen

Ansvarlig Kalkyle

Mobil: 414 03 041
E-post: vidar.gulbrandsen@installatoren.as

Kristian Antonsen

Avd. Leder Service

Mobil: 977 01 699
E-post: kristian@installatoren.as

Marius Hansen

Avd. Leder Prosjekt

Mobil: 977 85 780
E-post: marius@installatoren.as

Thomas Arnesen

Prosjektleder

Mobil: 909 43 336
E-post: thomas@installatoren.as

Jan-Egil kristiansen

Prosjektleder

Mobil: 481 28 409
E-post:jan.egil@installatoren.as

Petter Løken

Prosjektleder

Mobil: 454 27 849
E-post: petter.loken@installatoren.as

Andreas Kristensen-Nilsen

Prosjektleder

Mobil: 959 78 651
E-post: andreas.nilsen@installatoren.as

Johnny Baardsen

Salgsleder

Mobil: 410 07 820
E-post: johnny@installatoren.as

Petter Graham

Assisterende Serviceleder

Mobil: 995 93 290
E-post: petter@installatoren.as

Zarian Kristiansen

Servicemontør/Reklamasjons ans.

Mobil: 977 66 068 E-post: zarian@installatoren.as

Maciej Cwyk

Prosjektleder

Mobil: 903 67 038
E-post: maciej@installatoren.as

Martin Haugland

Prosjektleder

Mobil: 979 78 024
E-post: martin@installatoren.as

Sigfred Havdahl

Leder Internkontroll

Mobil: 905 21 277
E-post:sigfred@installatoren.as

Trygve Myhre Kristoffersen

Mellomleder

Mobil: 416 70 747
E-post: trygve@installatoren.as

Arne Juliussen

Mellomleder

Mobil: 468 42 390
E-post: arne@installatoren.as

Jan Daniel Stylo

Basmontør

Mobil: 906 22 018
E-post: Jan.daniel.stylo@installatoren.as

Mads Falkenbo

Basmontør

Mobil: 469 54 350
E-post: mads@installatoren.as

Thomas Alme

Basmontør

Mobil: 483 05 760
E-post: tomas.alme@installatoren.as

Mikael Konopa

Basmontør

Mobil: 948 87 709
E-post: michal@installatoren.as

Edward Dahl

Servicemontør

Mobil: 909 97 597
E-post: edward@installatoren.as

Magnus Baltzersen

Servicemontør

Mobil: 976 03 653
E-post: magnus.olsen@installatoren.as

Stian Johnsen

Servicemontør

Mobil: 977 83 600
E-post: stian@installatoren.as

William André Cunningham

Servicemontør

Mobil: 908 40 887
E-post: william@installatoren.as

Marte Louise Myrrusten

Servicemontør

Mobil: 924 19 334 E-post: post@installatoren.as

Thomas Waaler

Servicemontør

Mobil: 48210 047
E-post: post@installatoren.as

Eirik Bjerke

Servicemontør

Mobil: 948 79 330
E-post: eirik@installatoren.as

Anders Lunde

Servicemontør/ tekniske styringssystemer

Mobil: 932 16 420
E-post: anders@installatoren.as

Petter Warhuus

Servicemontør

Mobil: 908 53 285
E-post: post@installatoren.as

Alan Tomczak

Servicemontør

Mobil: 411 89 304
E-post: alan.tomczak@installatoren.as

Semir Mehinovic

Servicemontør

Mobil: 911 99 244
E-post: semir@installatoren.as

Geir Espendalen

Servicemontør

Mobil: 907 51 284
E-post: geir.espedalen@installatoren.as

Markus Erichsen

Servicemontør

Mobil: 928 47 740
E-post: markus.erichsen@installatoren.as

John Ivar Larsen

Servicemontør

Mobil: 402 12 744
E-post: john.ivar.larsen@installatoren.as

Joakim Bruun Edvardsen

Servicemontør

Mobil: 907 00 854
E-post: post@installatoren.as

Martin Kristiansen

Servicemontør

Mobil: 413 55 200
E-post: martin.kristiansen@installatoren.as

Petter Johansen

Montør/Tavlemontør

Mobil: 903 69 571
E-post: petter.johansen@installatoren.as

Michal Waskowicz

Montør

Mobil: 981 39 103
E-post: post@installatoren.as

Jon Atle Mathisen

Montør

Mobil: 915 44 069
E-post: jon.atle@installatoren.as

Ole Martin Stene

Montør

Mobil: 954 15 079
E-post: ole.martin@installatoren.as

Dan Martin Kastbjerg

Montør

Mobil: 994 06 363
E-post: post@installatoren.as

Korab Haziri

Montør

Mobil: 922 93 863
E-post: korab@installatoren.as

Charlotte Unnestad

Montør

Mobil: 901 97 291
E-post: post@installatoren.as

Ali Jaha

Montør

Mobil: 472 00 193
E-post: post@installatoren.as

Thomasz Bielski

Montør

Mobil: 405 68 174
E-post: post@installatoren.as

Karudakiri Krishnasamy

Montør

Mobil: 998 81 442
E-post: post@installatoren.as

Espen Simonsen

Montør

Mobil: 971 18 850
E-post: espen@installatoren.as

Marwan Timraz

Montør

Mobil: 943 93 629
E-post: post@installatoren.as

Nils Leivann

Tekniker/Internkontrollør

Mobil: 908 72 811
E-post: nils.leivann@installatoren.as

Per Øivind Klausen

Montør

Mobil: 465 17 119
E-post: post@installatoren.as

Ole Petter Bjerkeli

Montør

Mobil: 908 96 847
E-post: ole.petter.bjerkeli@installatoren.as

Mirsad Jaha

Montør

Mobil: 478 38 096
E-post: post@installatoren.as

Jo Vetle Oliversen

Montør

Mobil: 955 21 121
E-post: mailto:jo.vetle@installatoren.as

Knut Jørgen Kollerød

Montør

Mobil: 988 78 933
E-post: post@installatoren.as

Viktor Aleksander Rein

Montør

Mobil: 965 12 270
E-post: post@installatoren.as

Jesper Poppe

Ettermarkedsmontør

Mobil: 450 80 644
E-post: jesper@installatoren.as

Henrik Sagen

Tekniker/Internkontrollør

Mobil: 905 28 020
E-post: henrik.sagen@installatoren.as

Morten Christensen Torp

Trainee prosjektering/kalkulasjon

Mobil: 932 54 561
E-post: morten.torp@installatoren.as

Frank Arnesen

Lageransvarlig

Mobil: 934 47 035
E-post: frank@installatoren.as

Andrian Stratan

Hjelpemontør

Mobil: 925 62 209
E-post: post@installatoren.as

Aleksander Gulbrandsen

Hjelpemontør

Mobil: 917 61 679
E-post: post@installatoren.as

Chris Nygård

Hjelpemontør

Mobil: 417 48 515
E-post: post@installatoren.as

Adam Klimczak

Hjelpemontør

Mobil: 968 48 006
E-post: post@installatoren.as

Sergiu Stratan

Hjelpemontør

Mobil: 925 58 909
E-post: post@installatoren.as

Adrian Dinga

Hjelpemontør

Mobil: 915 47 060
E-post: post@installatoren.as

Ole Kristian Kjelsås Nybøle

Lærling

Oscar Løvheim

Lærling

Ermin Besic

Lærling

Mobil: 939 41 859
E-post: post@installatoren.as

Erik Olsen Bøhle

Lærling

Andreas Ekeberg Syversen

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Christoffer Eliassen

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Casper Nomell

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Emil Skau-Larsen

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Emin Årseth

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Remi André Kristiansen

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Alush Minushi

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

Henrik Gudmestad

Lærling

Mobil: 400 02 122
E-post: post@installatoren.as

TOP