Installatøren Sarpsborg

Ditt naturlige valg av elektriker og varmepumpe leverandør  i Sarpsborg

Installatøren Sarpsborg AS er en moderne, innovativ elektrikerbedrift. Hos oss treffer du en blanding av yngre og erfarne fagfolk. Vi er opptatt av tidsriktige løsninger for deg, enten du er privat eller nærings kunde. Alle typer elektriker oppdrag utføres, fra de helt små og mellomstore i private hjem, til større prosjekter i samarbeid med bygningsentreprenører. Vi innehar også flere rammeavtaler med stat og kommune, samt private bedrifter. Vårt hovedmål er at du som kunde skal føle deg ivaretatt enten du kontakter oss på telefon, mail eller kommer innom våre trivelige lokaler i Råkilveien 1 i Sarpsborg.

Adresse
Råkilveien 1, 1710 Sarpsborg
Tlf: 40 00 21 22
E-post: sarpsborg@installatoren.as
E-Faktura: faktura.sarpsborg@installatoren.as

Org nr: 995 330 849


Per Tore Solberg

Daglig leder

Mobil: 414 09 162
E-post: per.tore@installatoren.as

Hans Erik Skoglund

Servicemontør/Serviceleder

Mobil: 920 37 128
E-post: hans.skoglund@installatoren.as

Madeleine Wick

Varmepumper/Ettermarked

Mobil: 957 86 723
E-post: madeleine@installatoren.as

Patrick Lindgren

Prosjektleder

Mobil: 905 37 203
E-post: patrick@installatoren.as

Per Olav Huseby Kolberg

Prosjektleder

Mobil: 468 45 560
E-post: per.olav@installatoren.as

Theis Skovsø Nielsen

Servicemontør

Mobil: 405 25 652
E-post: theis@installatoren.as

Kristoffer Torp

Prosjektleder/Lageransvarlig

Mobil: 975 28 467
E-post: kristoffer.torp@installatoren.as

Barzan Aziz

Basmontør

Mobil: 951 51 625
E-post: barzan@installatoren.as

Kenneth Kjølstad

Basmontør

Mobil: 971 49 733
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Anders Pedersen

Servicemontør/Varmepumper

Mobil: 950 11 052
E-post: anders.pedersen@installatoren.as

David Frydenlund

Aut. Installatør/Servicemontør

Mobil: 906 88 624
E-post: david@installatoren.as

Nils Johan Johansen

Servicemontør

Mobil: 905 36 965
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Henning Ødegaard

Servicemontør

Mobil: 902 69 038
E-post: henning@installatoren.as

Henrik Olavesen

Servicemontør/Varmepumper

Mobil: 478 75 083
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Tommy Kase

Servicemontør

Mobil: 453 91 676
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Marius S. Grøndahl

Montør

Mobil: 970 93 075
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Anders Rene Lunner

Montør

Mobil: 482 80 178
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Sindre Bjelde Andersen

Montør

Mobil: 482 51 544
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Abdulmusawwir Rahimi

Montør

Mobil: 400 58 420
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Jørn Johansen

Montør

Mobil: 482 83 791
E-post: jorn.johansen@installatoren.as

Eirik Arnesen

Montør

Mobil: 958 04 166
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Lasse Bråthen

Montør

Mobil: 906 65 952
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Mahmoud Omer Mohammed

Montør

Mobil: 96 83 35 95
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Jo Bø

Montør

Mobil: 474 82 008
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Jonas Hansen

Lærling

Mobil: 975 43 638
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Camilla Galborgen

Lærling

Mobil: 957 99 448
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Sondre Waring

Lærling

Mobil: 976 49 563
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Stian Eikenes

Lærling

Mobil: 970 73 270
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Saganthan Kandiah

Lærling

Mobil: 948 62 167
E-post: sarpsborg@installatoren.as

Mats Eliassen

Lærling

Mobil: 902 89 779
E-post: sarpsborg@installatoren.as

TOP